Gyventojai rūpinasi savo lėšų saugumu: aiškiau atpažįsta finansinius sukčius

Skaityti daugiau

Partneryste pagrįstos vertybės.
Tapkite partneriu.

Įsitraukimo galimybės

Renginiai

Visame pasaulyje vis geriau suprantama, kad viešojo ir privačiojo sektorių partnerystė yra vienas iš veiksmingiausių kovos su finansiniais nusikaltimais būdų. Centro renginiai yra puiki proga visiems sektoriams susitikti bei aptarti kovos su pinigų plovimu taktikas.

Mokymai

Finansinių nusikaltimų prevencija – tai ir praktinių priemonių paketas. Viešojo bei privačiojo sektorių specialistai privalo nuolat atnaujinti žinias, tobulinti jau įgytas kompetencijas tam, jog būti pasiruošę kovai su finansiniais nusikaltimais, naujomis pinigų plovimo grėsmėmis. Centro organizuojami mokymai yra ideali proga tai įgyvendinti.

Projektinė veikla

Į Centro veiklą aktyviai įsitraukti kviečiame tiek viešojo, tiek privataus sektoriaus atstovus. Bendrus projektus vystome dalydamiesi informacija, žiniomis bei kompetencijomis, o tarpusavio santykius grįsdami pagarba bei įsipareigojimu.

Konferencijos

Puikiai suprantame, kad, siekdami didesnio šalies finansinio saugumo, turime skatinti tarpusavio bendradarbiavimą ir dalijimąsi informacija, todėl reguliariai rengiame konferencijas, į kurias prisijungti kviečiame visus rinkos dalyvius.

Kyla klausimų apie partnerystės galimybes?

Turite idėjų, kaip kurti efektyvesnę ir saugesnę Lietuvos finansų sistemą? Įgyvendinkime jas kartu.

  Vardas, pavardė *

  El. pašto adresas *

  Telefono numeris *

  Įmonės pavadinimas

  Domina tema:


  Išsiųsdami užklausą, Jūs sutinkate su asmens duomenų tvarkymu. Daugiau informacijos mūsų Privatumo politikoje.

  2 trl. €

  Skaičiuojama, kad visame pasaulyje finansiniai sukčiai kasmet išvilioja apie 2 trln. eurų.