Gyventojai rūpinasi savo lėšų saugumu: aiškiau atpažįsta finansinius sukčius

Skaityti daugiau

Komanda

Direktorė

Eglė Lukošienė

Direktorė

Eglė Lukošienė

E. Lukošienė yra sukaupusi ilgametę teisininkės patirtį privačiame ir viešajame sektoriuose. Pastaruosius 10 metų ji dirbo finansų rinkos priežiūros srityje centriniame šalies banke. Be kita ko, per šį laikotarpį ji sėkmingai vadovavo bei ugdė teisininkų komandas. Lyderystės kompetencijas Eglė gilino “BMI Executive Institute” vadovų verslo vadybos programoje, kurią šiemet baigė. Įvairiapusė profesinė praktika padėjo Eglei puikiai suprasti finansų paslaugų rinkos veiklos principus bei viešojo ir privataus sektorių bendradarbiavimo poreikį bei svarbą.

Ekspertas

Jaunius Mindaugas Rastenis

Ekspertas

Jaunius Mindaugas Rastenis

J. Rastenis patirtį pinigų plovimo prevencijos srityje sukaupė skirtinguose finansų sektoriuose. Įgyta patirtis leidžia efektyviai dirbti su pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencija susijusiais iššūkiais. J. Rastenis yra sertifikuotas Tarptautinės atitikties asociacijos (ICA) specialistas.

Komunikacijos vadovė

Julija Balsė

Komunikacijos vadovė

Julija Balsė

J. Balsė visą savo karjerą kaupė patirtį komunikacijos srityje. Per 15 metų dirbdama skirtingose valstybės bei privataus sektoriaus organizacijose Julija įgijo plačią viešųjų ryšių, santykių su žiniasklaida, reputacijos valdymo, strateginio ir taktinio planavimo, tarptautinės komunikacijos patirtį. Ji taip pat aktyviai lavino teksto rašymo įgūdžius.

Bendrųjų reikalų specialistė

Indrė Skiauterytė

Bendrųjų reikalų specialistė

Indrė Skiauterytė

I. Skiauterytė nuo karjeros pradžios specializavosi viešųjų pirkimų srityje, įgijo viešųjų pirkimų teisės magistro laipsnį. Pastaruosius 5 metus ji dirbo tiek viešajame, tiek privačiame sektoriuose – skirtinga veiklos specifika padėjo Indrei įgyti įvairiapusės viešųjų pirkimų proceso administravimo patirties. Be kita ko, Indrė taip pat ugdė administravimo bei apskaitos priežiūros kompetencijas.

Teisėkūros iniciatyvų ir metodikos grupės koordinatorė

Greta Genelienė

Teisėkūros iniciatyvų ir metodikos grupės koordinatorė

Greta Genelienė

G. Genelienė visą savo karjerą dirbo teisininke skirtingose institucijose ir yra sukaupusi didelę patirtį teisėkūros srityje. Ši patirtis leido ne tik suprasti teisėkūros procesus, tačiau ir išsiugdyti gebėjimą kūrybiškai ir kritiškai mąstyti bei įvertinti galimų pokyčių teisines ir ekonomines pasekmes. G. Genelienė yra sukaupusi tarpdisciplinines žinias teisės ir ekonomikos mokslų srityse ir jai yra suteiktas ekonomikos mokslo krypties daktaro laipsnis.

Taktinio bendradarbiavimo grupės koordinatorius

Elčin Mamedov

Taktinio bendradarbiavimo grupės koordinatorius

Elčin Mamedov

E. Mamedov yra sukaupęs ilgametę darbo teisėsaugos institucijose patirtį. Kovodamas su rezonansiniais nusikaltimais, išsiugdė ypač aštrius strateginio mąstymo gebėjimus, padedančius objektyviai identifikuoti įtartinas finansines veiklas bei veiksmus. E. Mamedov yra diplomuotas Tarptautinės Atitikties asociacijos (ICA) specialistas.

Akreditavimo, mokymų ir renginių grupės koordinatorė

Rima Narkevičienė

Akreditavimo, mokymų ir renginių grupės koordinatorė

Rima Narkevičienė

R. Narkevičienė yra sukaupusi ilgametę patirtį teisėsaugos pareigūnų mokymo srityje. Jos įgūdžiai ir kompetencija buvo įgyta rengiant mokymų programas, bendradarbiaujant su viešojo ir privataus sektoriaus atstovais. R. Narkevičienė taip pat organizavo mokymus teisėsaugos pareigūnams Lietuvoje bei Europos Sąjungos teisėsaugos mokymo agentūroje (CEPOL).

Technologijų plėtros grupės koordinatorius

Andrius Dargevičius

Technologijų plėtros grupės koordinatorius

Andrius Dargevičius

A. Dargevičius yra sukaupęs daugiau nei 10 metų atitikties valdymo patirtį dirbant Baltijos šalių bankuose. Ekspertinės sritys - finansiniai nusikaltimai, technologijos ir duomenų analitika. Andrius yra pasaulinės su finansiniais nusikaltimais kovojančių profesionalų organizacijos ACAMS sertifikuotas specialistas.

2 trl. €

Skaičiuojama, kad visame pasaulyje finansiniai sukčiai kasmet išvilioja apie 2 trln. eurų.