Gyventojai rūpinasi savo lėšų saugumu: aiškiau atpažįsta finansinius sukčius

Skaityti daugiau

Komanda

Direktorė

Eglė Lukošienė

Direktorė

Eglė Lukošienė

E. Lukošienė yra sukaupusi ilgametę teisininkės patirtį privačiame ir viešajame sektoriuose. Pastaruosius 10 metų ji dirbo finansų rinkos priežiūros srityje centriniame šalies banke. Be kita ko, per šį laikotarpį ji sėkmingai vadovavo bei ugdė teisininkų komandas. Lyderystės kompetencijas Eglė gilino “BMI Executive Institute” vadovų verslo vadybos programoje, kurią šiemet baigė. Įvairiapusė profesinė praktika padėjo Eglei puikiai suprasti finansų paslaugų rinkos veiklos principus bei viešojo ir privataus sektorių bendradarbiavimo poreikį bei svarbą.

Ekspertas

Jaunius Mindaugas Rastenis

Ekspertas

Jaunius Mindaugas Rastenis

J. Rastenis patirtį pinigų plovimo prevencijos srityje sukaupė skirtinguose finansų sektoriuose. Įgyta patirtis leidžia efektyviai dirbti su pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencija susijusiais iššūkiais. J. Rastenis yra sertifikuotas Tarptautinės atitikties asociacijos (ICA) specialistas.

Ekspertė

Greta Barkauskienė

Ekspertė

Greta Barkauskienė

Greta Barkauskienė yra aukštos kvalifikacijos finansinių nusikaltimų specialistė bei Atestuotų finansinių nusikaltimų specialistų asociacijos (CFCS) narė. Didelę patirtį ir žinias pinigų plovimo prevencijos srityje ji įgijo dirbdama Lietuvos finansinės žvalgybos padalinyje (FNTT). Gilindama ekspertines kompetencijas, ji dalyvavo įvairiose mokymo ir sertifikavimo programose, atliko sudėtingas pranešimų apie įtartinas operacijas ir sandorius analizes. Greta yra įgijusi teisinį ir ekonominį išsilavinimą, gilina kompetenciją kripto valiutų tyrimų ir atitikties srityje, todėl geba pateikti visapusišką požiūrį į pinigų plovimo prevenciją bei privataus ir viešojo sektorių bendradarbiavimo poreikį.

Komunikacijos vadovė

Julija Balsė

Komunikacijos vadovė

Julija Balsė

J. Balsė visą savo karjerą kaupė patirtį komunikacijos srityje. Per 15 metų dirbdama skirtingose valstybės bei privataus sektoriaus organizacijose Julija įgijo plačią viešųjų ryšių, santykių su žiniasklaida, reputacijos valdymo, strateginio ir taktinio planavimo, tarptautinės komunikacijos patirtį. Ji taip pat aktyviai lavino teksto rašymo įgūdžius.

Bendrųjų reikalų specialistė

Indrė Skiauterytė

Bendrųjų reikalų specialistė

Indrė Skiauterytė

I. Skiauterytė nuo karjeros pradžios specializavosi viešųjų pirkimų srityje, įgijo viešųjų pirkimų teisės magistro laipsnį. Pastaruosius 5 metus ji dirbo tiek viešajame, tiek privačiame sektoriuose – skirtinga veiklos specifika padėjo Indrei įgyti įvairiapusės viešųjų pirkimų proceso administravimo patirties. Be kita ko, Indrė taip pat ugdė administravimo bei apskaitos priežiūros kompetencijas.

Teisėkūros iniciatyvų ir metodikos grupės koordinatorė

Greta Genelienė

Teisėkūros iniciatyvų ir metodikos grupės koordinatorė

Greta Genelienė

G. Genelienė visą savo karjerą dirbo teisininke skirtingose institucijose ir yra sukaupusi didelę patirtį teisėkūros srityje. Ši patirtis leido ne tik suprasti teisėkūros procesus, tačiau ir išsiugdyti gebėjimą kūrybiškai ir kritiškai mąstyti bei įvertinti galimų pokyčių teisines ir ekonomines pasekmes. G. Genelienė yra sukaupusi tarpdisciplinines žinias teisės ir ekonomikos mokslų srityse ir jai yra suteiktas ekonomikos mokslo krypties daktaro laipsnis.

Akreditavimo, mokymų ir renginių grupės koordinatorė

Rima Narkevičienė

Akreditavimo, mokymų ir renginių grupės koordinatorė

Rima Narkevičienė

R. Narkevičienė yra sukaupusi ilgametę patirtį teisėsaugos pareigūnų mokymo srityje. Jos įgūdžiai ir kompetencija buvo įgyta rengiant mokymų programas, bendradarbiaujant su viešojo ir privataus sektoriaus atstovais. R. Narkevičienė taip pat organizavo mokymus teisėsaugos pareigūnams Lietuvoje bei Europos Sąjungos teisėsaugos mokymo agentūroje (CEPOL).

2 trl. €

Skaičiuojama, kad visame pasaulyje finansiniai sukčiai kasmet išvilioja apie 2 trln. eurų.